Skip to main content

Proč pracovat v oboru zdravotnických prostředků?

Díky vyspělým zdravotnickým technologiím, které vyvíjí, vyrábí a uvádí na trh společnosti jako je Bard ,lidé žijí déle než kdykoliv předtím -a očekávají od těchto let, které získali navíc,více.

Zástupy „Baby Boomers“ vstupují do let přesahujících šedesátku a stále žijí na plné obrátky, lezou po horách, studují a začínají druhou kariéru. Jak se prodlužuje délka života a lidé požadují více od svého těla, počet problémů spojených se stárnutím -opotřebení kloubů, výskyt rakoviny, kýly a problémů s močovým měchýřem, abychom jmenovali alespoň některé –se právě tak nevyhnutelně zvyšuje.

Výsledkem je, že poptávka po inovativních produktech pro zdravotní péči exponenciálně roste. Chtějí-li si zachovat konkurenční výhodu, potřebují společnosti zoboru zdravotnických prostředků nadané jednotlivce, kteří budou vyvíjeta prodávat příští generaci život zkvalitňujících technologií. Společnost Bard je lídrem oboru od roku 1907 a nikdy nebyla vhodnější doba přidat se k nám.

Inovace, které mění život.

Společnost Bard je členem AdvaMed–Asociace vyspělých zdravotnických technologií (Advanced Medical Technology Association). Přečtěte si více o tom, jak zdravotnická technologie obohacuje život.

CORP 16-55