Skip to main content
Kareira

Achieve more, grow more, be more.™


Kariéra v Bard EMEA Czech

Více než jedno století rozvoje zdravotnictví

Společnost Bard ve své historii dokázala mnohé a o totéž chce usilovat i v budoucnosti.

S ohledem na to, jak pokračuje naše práce v oblasti inovativních a kvalitu života zlepšujících produktů, které přinášíme pacientům na celém světě, jsme přesvědčeni, že naše druhé století bude stejně pozoruhodné jako to první. Dnes žijeme ve světě velmi odlišném od toho na začátku 20 století. V průběhu let však společnost Bard nikdy neustoupila ze svého odhodlání vytvářet inovativní produkty, jež mohou případně zachránit život a které zlepšují kvalitu života pacientů po celém světě.

Jsme hrdí na svoji historii, tradici a zaměstnance společnosti Bard, kteří tu byli před námi. Tento duch s námi žije dodnes. Naše hodnoty a zaměstnanci, kteří tyto hodnoty den co den udržují při životě, jsou úhelnými kameny našeho úspěchu – je to náš duch a je to naše budoucnost. 

 

EMEA Careers

 

Proč Bard?

Je to víc než jen zaměstnání. U společnosti Bard pomůže vaše práce zlepšovat kvalitu života a poskytování zdravotní péče.

Budete spolupracovat s nejtalentovanějšími týmy na zavádění inovativních produktů, které zlepšují kvalitu života pacientů a zákazníků po celém světě. A za dobrou práci přichází dobrá odměna, protože věříme, že je správné vynikající výkon odpovídajícím způsobem ocenit.

Naše role v Czech Republic

Jako prodejní organizace stále hledáme vysoce schopné obchodníky, jejichž vášní je dodávat našim partnerům ve zdravotnictví produktová řešení na míru. Naše oddělení služeb zákazníkům, marketingu, rozvoje trhu, rozvoje obchodu, zajištění kvality a souladu s předpisy, lidských zdrojů a financí podporují naše prodejní týmy v terénu a zajišťují, aby měli naši zákazníci radost z každého kontaktu, který se společností Bard mají.

Naši lidé

Jako ambiciózní, podnikavá a rostoucí společnost je Bard přirozeným domovem pro iniciativní, etické a spolehlivé lidi, kteří chtějí, aby se o nich vědělo, baví je uvádět věci v život a těší je odměna, kterou si plně zaslouží. Naši lidé mají nezávislé a kritické myšlení a výzva zajišťovat udržitelný růst a žít podle našich hodnot jim jde k duhu. U společnosti Bard vám vaše odhodlání a touha po achieve more, grow more and be more.

Co vám slibujeme

Ve společnosti Bard očekáváme, že budete podnikaví, iniciativní a zodpovědní – máte naši důvěru ve vedení vám svěřené oblasti a v hledání nových řešení. Odměňování je přímo odvislé od výsledků, protože velké úspěchy si zaslouží velkou odměnu. Připravte se na rychlé tempo, změny a růst - budete mít hodně práce, budete čelit výzvám a nikdy se nebudete nudit!

Máte možnost získat skutečný vliv a upoutat pozornost, naše organizační struktura je plochá a je prostor pro postup mezi vyšší vedení. Chceme od vás, abyste byli otevření a měli radost z práce na jakékoliv pozici a v jakékoliv divizi, a dokázali sdílet různé kultury, perspektivy a schopnosti s cílem nalézt pro naše podnikání, akcionáře, zákazníky a pacienty, kterým pomáháme, ta nejlepší řešení.

No Limit on yours at Bard

Odměna a uznání

Vzhledem k tomu, že nabízíme skutečně výjimečné pracovní místo, potřebujeme ty nejlepší talenty a za vaše výsledky a váš příspěvek k výkonu společnosti vás oceníme a bohatě odměníme. Náš přístup k odměňování odráží kulturu založenou na výkonu; pravidelně provádíme benchmarking, abychom se přesvědčili o své konkurenceschopnosti.

Achieve More, Grow More, Be More

Protože je Bard globální a rozmanitá společnost, vaše kariéra zde není nijak omezena; podpoříme vaši kreativitu a dáme vám všechny potřebné příležitosti k růstu. Rozvíjíme se prostřednictvím zkušeností založených na rolích s využitím řady programů hodnocení a rozvoje, které doplňují a optimalizují učení při práci.   Budete sami řídit rozvoj své dlouhodobé kariéry. Upřímně věříme v rozvíjení vlastního talentu; na náš systém rozvoje se můžete podívat níže.

Learn Share Do

 

Buďte sami sebou

„Jsme otevřeni novým myšlenkám, respektujeme různá východiska a názory ostatních a povzbuzujeme lidi, aby byli v práci sami sebou. Podporujeme otevřenou kulturu, kde všichni pracujeme společně bez ohledu na funkční a geografické hranice a sdílíme různé perspektivy a schopnosti na cestě k dosažení vynikajících výsledků pro náš podnik, akcionáře, zákazníky a pacienty, jimž sloužíme.“

Timothy M. Ring                     John H. Weiland
Chairman & CEO                     President & COO

Přečtete si víc o inkluzi a diverzitě u společnosti Bard.

Sociální odpovědnost

Náš oceněný program doporučování zaměstnanců vám nabízí jedinečnou příležitost podpořit organizaci Lékaři bez hranic (Médecins Sans Frontières, MSF). Na celém světě, tam, kde je to nejvíce zapotřebí, pomáhají poskytovat neodkladnou lékařskou pomoc lidem postiženým konflikty, epidemiemi, katastrofami nebo nedostupností lékařské péče.

Vyhledávání talentů

Pokud zaměstnanec doporučí společnosti Bard nového zaměstnance, který projde úspěšně výběrovým řízením, dostane štědrou odměnu a my zároveň pošleme příspěvek Lékařům bez hranic, aby mohli pokračovat se své úžasné práci.

 

EMEA Mentoring Programme

V rámci našeho školicího programu EMEA Mentoring pracují školitelé nejen s týmem, který školí, ale jsou také partnery zaměstnancům charitativní organizace Mencap, kterým zprostředkovávají myšlenky a poradenství v oblasti reálných obchodních záležitostí.

 

Globální dosah

Společnost Bard je v oblasti EMEA organizována do 5 regionů; chcete-li se dozvědět více, klikněte na některý název regionu v dolní části mapy - zobrazí se vám všechny země, které do regionu patří.

Zobrazit BARD EMEA na mapě na celou obrazovku

Po kliknutí na značku na mapě se zobrazí kontaktní údaje místních kanceláří v těch zemích, kde jsme fyzicky přítomni.

Kariéra u společnosti Bard

Najděte si příležitost u společnosti Bard a přihlaste se do výběrového řízení ještě dnes.

Nehledáte aktuálně novou pozici? Zůstaňte s námi v kontaktu přes LinkedIn a zadejte své údaje, aby vás náš tým lidských zdrojů mohl kontaktovat, jakmile bude vhodná pozice k dispozici.

Careers

Pošlete nám svou žádost hned

Projděte si pracovní příležitosti u společnosti Bard

Zjistit více

Navštivte webové stránky společnosti C. R. Bard, Inc.

Ať na vás záleží

Proč si vybrat obor zdravotnických prostředků

Lifeblood

Skvělí lidé jsou naší mízou

Na lidech společnosti Bard záleží. Máme je v krvi a v DNA. Lidem se líbí, že děláme správné věci pro své pacienty, zákazníky a podnik. Žádné výmluvy.

Caring in our blood

Péči máte v krvi

Pomůžete nám zlepšovat kvalitu života a poskytování zdravotní péče. Nezáleží na tom, jakou práci ve společnosti Bard děláte; každý nám pomáhá zajišťovat kvalitu, integritu, služby a inovace.

Winning in blood

Vítězství máte v krvi

Umíte si říct „to půjde“ a „to bude“ a toužíte dosahovat měřitelných a udržitelných úspěchů a radovat se z nich. Pokud najdeme více talentovaných lidí, jako jste vy, bude budoucnost ještě lepší.