Skip to main content
Kareira

Achieve more, grow more, be more.™


Kariéra v Bard EMEA Czech

Více než jedno století rozvoje zdravotnictví

Společnost Bard ve své historii dokázala mnohé a o totéž chce usilovat i v budoucnosti.

S ohledem na to, jak pokračuje naše práce v oblasti inovativních a kvalitu života zlepšujících produktů, které přinášíme pacientům na celém světě, jsme přesvědčeni, že naše druhé století bude stejně pozoruhodné jako to první. Dnes žijeme ve světě velmi odlišném od toho na začátku 20 století. V průběhu let však společnost Bard nikdy neustoupila ze svého odhodlání vytvářet inovativní produkty, jež mohou případně zachránit život a které zlepšují kvalitu života pacientů po celém světě.

Jsme hrdí na svoji historii, tradici a zaměstnance společnosti Bard, kteří tu byli před námi. Tento duch s námi žije dodnes. Naše hodnoty a zaměstnanci, kteří tyto hodnoty den co den udržují při životě, jsou úhelnými kameny našeho úspěchu – je to náš duch a je to naše budoucnost. 

 

Pošlete nám svou žádost hned

Projděte si pracovní příležitosti u společnosti Bard

Zjistit více

Navštivte webové stránky společnosti C. R. Bard, Inc.

Ať na vás záleží

Proč si vybrat obor zdravotnických prostředků

Lifeblood

Skvělí lidé jsou naší mízou

Na lidech společnosti Bard záleží. Máme je v krvi a v DNA. Lidem se líbí, že děláme správné věci pro své pacienty, zákazníky a podnik. Žádné výmluvy.

Caring in our blood

Péči máte v krvi

Pomůžete nám zlepšovat kvalitu života a poskytování zdravotní péče. Nezáleží na tom, jakou práci ve společnosti Bard děláte; každý nám pomáhá zajišťovat kvalitu, integritu, služby a inovace.

Winning in blood

Vítězství máte v krvi

Umíte si říct „to půjde“ a „to bude“ a toužíte dosahovat měřitelných a udržitelných úspěchů a radovat se z nich. Pokud najdeme více talentovaných lidí, jako jste vy, bude budoucnost ještě lepší.