Skip to main content
VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH BARD ČESKÁ REPUBLIKA

Společně posouváme hranice ve světě zdraví.
Další informace

Advancing Lives and the Delivery of Health Care™

Již více než jedno století je společnost C. R. Bard, Inc. popředí vývoje inovativních zdravotnických prostředků, které řeší problémy zdravotníků a pacientů. Zavázali jsme se k prosazování technologických inovací, které nabízejí vynikající klinický přínos a zároveň pomáhají snižovat celkové náklady na zdravotní péči.

Další informace

Zdravotní péče založená na hodnotách

Ve stále se měnícím prostředí zdravotnictví se na důkazech založené rozhodování stalo nezbytným. S důrazem na nákladově efektivní, pozitivní výsledky u pacientů nabízí společnost Bard klinická a ekonomická data prokazující hodnotu produktů a služeb společnosti Bard a provázanost systému nákladů, kvality a výsledků.

Další informace (ENG)

Zdravotní péče založená na hodnotách

Pacient & poskytovatelé péče

Měníme lidské životy

Pokud vám nebo někomu z vašich blízkých byl diagnostikován zdravotní problém, jsme tady, abychom poskytli pomoc. V této sekci se můžete dozvědět více o konkrétní diagnóze, produktech a postupech používaných k léčbě, a o zdrojích dalších informací a podpory.
 

Healthcare Professionals - CR Bard

100

let inovací zdravotnických technologií

Zdravotničtí profesionálové

Inovace v srdci zdravotnictví

Se svou bohatou historií kvalitních výrobků a služeb se společnost Bard zavazuje poskytovat svým zákazníkům informace a nástroje potřebné, abyste úspěšně zvládli svou úlohu v oblasti zdravotní péče.

To nejlepší ze společnosti Bard

Novinky

Více

Kariéra

Achieve more, grow more, be more™